Vaše otázky

Je akcia zadarmo?

Áno, je potešením značky Dacia ponúknuť túto akciu, vrátane všetkých atrakcií v areáli Villa Betula, všetkým majiteľom vozidiel značky Dacia.

 

Môžem prísť pred 10h?

Áno, pokiaľ budete chcieť prísť skôr, naši organizátori vás radi privítajú už o 9h. Avšak program akcie začne až v uvedenú hodinu.

Bude parkovisko označené a strážené?

Áno, všetky parkoviská budú označené a strážené. Napriek tomu vás prosíme, aby ste si so sebou z vozidla vzali všetky dôležité veci.

Budem musieť za parkovisko platiť?

Nie, parkovanie je po celú dobu akcie zadarmo.

Ako ďaleko bude parkovisko?

Pre vlastníkov vozidiel značky Dacia sa parkovisko bude nachádzať priamo pri hlavnom vstupe do areálu.

Som vozíčkar alebo invalid. Počítate aj s nami?

Áno, pre všetky vozidlá, označené ako prepravujúce zdravotne ťažko postihnutých, budú parkovacie miesta čo najbližšie pri vchode. Samozrejmosťou sú prispôsobené toalety, nakoľko celý areál je bezbariérový.

Môžem prísť aj v prípade, že nevlastním vozidlo Dacia?

Akcia je organizovaná výhradne pre majiteľov vozidiel značky Dacia.

Vlastním vozidlo Dacia, no chcem prísť iným vozidlom.

Samozrejme môžete na akciu prísť aj na vozidle inej značky, ktoré bude mať však parkovisko na vyhradenom mieste.

Môžem prísť aj so svojim domácim miláčikom?

Samozrejme. Len vás prosíme, aby ste mali vaše domáce zvieratká po celý čas na vôdzke, nezabudli im vziať jedlo a misku na vodu. V neposlednom rade si priniesli vrecká na odstránenie výkalov.

Budeme mať kde nakŕmiť a prebaliť našich najmenších?

Áno, nezabudli sme ani na kojace mamičky s bábätkami.

Je akcia vhodná pre malé deti?

Áno, k dispozícii bude detský kútik na prebalenie malých detí, ktorý sa nachádza hneď pri recepcii areálu, ako aj pri sociálnych zariadeniach. Ďalšie dva sa nachádzajú v budove Babylandu. Nezabudli sme ani na mikrovlnnú rúru určenú na ohrev jedla pre najmenších.

Akú ma podobu vstupenka na akciu? Musím si ju vytlačiť?

Vstupenka na akciu má podobu obojstranného dokumentu vo formáte A4, ktorý si vytlačíte a preukážete sa ním pri vstupe do areálu.

Čo v prípade, ak prihlásim 4 osoby a napokon prídeme 2?

Nič sa nedeje, akciu si užijete bez akýchkoľvek obmedzení. Pokiaľ sa však zaregistrujete v menšom počte, a na akciu vás príde viac, nárok na voucher na stravu budú mať len registrovaní hostia.

Koľko osôb môžem maximálne prihlásiť k jednému vozidlu?

Maximálna posádka vo vozidle Dacia je v sedemmiestnom modely Lodgy, z toho vyplýva, že maximálny počet je 7 návštevníkov na jedno vozidlo.

Nedarí sa mi zaregistrovať, viete mi poradiť?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa vám nedarí zaregistrovať. Prvým dôvodom je, že zadávate nesprávny VIN kód (číslo karosérie). Pozor si dajte najmä na zámenu písmena O s číslom 0. Druhým možným dôvodom je, že zadávaný VIN je VIN, ktorý nemáme v našej zákazníckej databáze, nakoľko prvá registrácia vozidla nebola zrealizovaná v SR. Jedná sa napríklad o jazdené vozidlo dovezené zo zahraničia. V takom prípade, prosím, kontaktujte našu zákaznícku linku na adrese SR: www.daciapiknik.sk/kontakt alebo bezplatnú infolinku 800 380 380, kde vás naši kolegovia prevedú registračným procesom.

Je možné si na mieste akcie zakúpiť jedlo?

Áno, priravené máme viaceré možnosti občerstvenia. Naviac každý zaregistrovaný účastník akcie od nás usporiadateľov dostane aj piknikový balíček.

Dostanem piknikový balíček na stravu v prípade, že sa nezaregistrujem do systému, alebo keď nás príde viac, než je uvedené v registrácii?

Piknikový balíček dostane každý člen posádky, ktorý bol zaregistrovaný do systému. V prípade, že na akciu príde viac osôb, garantujeme piknikový balíček len registrovanému počtu vašej posádky.

Sú jednotlivé aktivity organizované?

Áno, všetko je organizované našim tímom v počte viac ako 100 osôb. Na akcii ich spoznáte veľmi ľahko, podľa trička Ja ♥ DACIA. Tí vám budú k dispozícii pri všetkých atrakciách, ako aj v areáli, napríklad v informačnom centre. 

Som fanúšik značky Dacia. Je možné si na mieste zakúpiť predmety s jej logom?

K dispozícii vám bude predajný stánok Dacia Boutique, kde nájdete množstvo predmetov s logom Dacia alebo Dacia Piknik, ako napríklad tričká, čiapky a množstvo iných drobností.

Môžem si kúpiť na mieste auto so špeciálnou zľavou?

Dacia Piknik nie je predajnou akciou. Každopádne vám na vyhradenom mieste budú po celý deň k dispozícii predajcovia a technici, ktorí vám poskytnú všetky informácie.

Bude vystavené príslušenstvo na vozidlá Dacia?

Áno, kompletné príslušentsvo vozidiel Dacia bude vystavené.

Budú vystavené všetky modely Dacia?

Áno, vystavíme všetky súčasné modely a limitované série.

Budem môcť vozidlá otestovať?

Áno, opäť bude pre vás pripravená offroad trasa určená na testovanie modelu Duster 4x4 a možnosť otestovať ostatné modely značky.

Mám objednané nové vozidlo, ale ešte nemám k dispozícii identifikačné číslo vozidla (VIN kód), ako sa môžem registrovať?

V prípade, že ste uzavreli objednávku nového vozidla a radi by ste sa zúčastnili akcie Dacia Piknik 2018, kontaktujte našu infolinku na www.daciapiknik.sk/kontakt, alebo na telefónnom čísle 800 380 380. Radi vám s registráciou pomôžeme . Pripravte si dokument objednávky vášho nového vozidla, ktorý budete pre registráciu potrebovať.